Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací ×
Půjčky Liberec - pujcky-liberec.cz

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Vyplňte, prosíme, online žádost a zkontrolujte správnost údajů

Kontaktujeme Vás a zodpovíme případné dotazy.

Vytvoříme pro Vás nabídku úvěru a domluvíme si s Vámi schůzku.

Po doruční úvěrové smlouvy a dokladů jsou Vám peníze převedeny na bankovní účet.

Půjčka bez registru Liberec

V naší nabídce naleznete široké spektrum nebankovních produktů půjček a hypoték. Díky tomu dokážeme našim klientům nabídnout nejvýhodnější nabídky na trhu. Úspora zde činí až 50% obvyklé úrokové sazby běžných nebankovních půjček. Nebankovní půjčka bez registru je schvalována i žadatelům s negativním záznamem v registrech dlužníků a je určena především pro zaměstnance a podnikatele.

Půjčky bez registru Liberec

Půjčky bez registru Liberec nabízí finanční pomoc pro zaměstnance, kteří si mohou vypůjčit až 80000 Kč nebo podnikatele až 150000 Kč. Podmínkou pro získání půjčky je doložitelný příjem. Půjčka je posuzována individuálně, nabízí tak vysokou míru schvalitelnosti. Půjčku si můžete rozložit na 12 – 48 měsíčních splátek, ale můžete ji také kdykoliv předčasně splatit bez sankcí.

TIP na půjčku bez registru

penize3Na webu pujcky-bez-registru.com naleznete přehled nebankovních půjček bez registru a hypoték. Vybrat si tak můžete takovou nabídku, která Vám nejvíce vyhovuje. O půjčku pak zažádáte přes online formulář.

Půjčky pro zaměstnance a důchodce

  • Výše úvěru: 10 000 - 166 000 Kč
  • Splatnost: 18 -60 měsíců

Půjčky pro podnikatele

  • Výše úvěru: 15 000 - 200 000 Kč
  • Splatnost: 18 -60 měsíců